Navštivte EkoLink a Ecomonitor.
Ekolist.cz vydává občanské sdružení BEZK. Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu.
Pátek 3. 12. 2021
Svátek má Svatoslav
Hledání na Ekolistu:
Titulní stránka > Zpravodajství MAPA STRÁNEK
Přidej na Seznam Sdílej na Facebooku

Nový portál Společně udržitelně propojuje svět byznysu a udržitelnosti


25. října 2021 07:09

() - Nový web Společně udržitelně nabízí poradenství v oblasti financování, ale i inspiraci, která firmám pomůže zorientovat se v udržitelných inovacích.

Firmy jako hybatelé změn

V souvislosti s klimatickou krizí a cíli evropské Zelené dohody, které na ni reagují, vzniká řada programů, jejichž úkolem je podpořit udržitelný rozvoj. A firmy by je měly využít. Díky investicím do obnovitelných zdrojů energie získají konkurenční výhodu, a především jistotu stability v budoucnosti. Technologických možností řešení i financování projektů je velké množství. Komerční banka se na základě zkušeností z komunikace s klienty rozhodla ve spolupráci s konzultační společností CIRA Advisory sjednotit všechny informace na jeden web – Společně udržitelně.

„Jedním z důležitých impulzů pro vytvoření portálu byli naši klienti a jejich realizované projekty. Ty se mnohdy staly inspirací i pro ostatní podnikatele či firmy. Skutečnost, že KB má historické zkušenosti s financováním takovýchto projektů, nás vedla k přesvědčení, že vytvoření tohoto portálu dává smysl. Věřím, že portál bude nejen inspirací pro další firmy, ale pomůže jim najít vhodné způsoby financování včetně dotačních příležitostí, které posunou jejich byznys správným směrem,” představuje nový projekt Corporate Segment Tribe Leader Blanka Svobodová.

Mapa příkladů dobré praxe

Cílem nového portálu Společně udržitelně je vysvětlit naléhavost příklonu k udržitelným řešením využívajícím obnovitelné zdroje energie a druhotné suroviny, a především ukázat dobré příklady z praxe. Uživatelé na webu najdou přehlednou mapu s mnoha realizovanými projekty v oblastech energetiky, mobility, odpadů i vody. Každá kategorie se podrobně věnuje jednotlivým technologiím. V sekci Aktuality najdou zájemci informace týkající se nejnovějších změn v legislativě, možností financování udržitelných projektů a další novinky, které jim zaručí dokonalý přehled o aktuálním dění v oblasti cirkulární ekonomiky.

Díky propojení Komerční banky s CIRA Advisory mohou uživatelé získat kompletní poradenství z oblasti financování i nastavování cirkulární ekonomiky, a vzít tak odpovědnost za svoji budoucnost do vlastních rukou.

Pošli e-mailem Zobrazení zprávy pro tisk

Zalinkuj zprávu v: Sdílej na Facebooku Linkuj si ! pošli na vybrali.sme.sk Jagg.cz MediaBlog.cz delicio.icio.us
Online diskuse

Redakce Ekolistu.cz vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení pravidel si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvek.

Přehled dosavadních příspěvků
 DatumAutorNázev


Tematický archiv zpráv
Kam na Ekolistu
Reklama

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62

Logo ESF

Vlajka EU

Hlavní město Praha - logo

Ekolist.cz podporuje NetMonitor
Chcete nám pomoci vylepšit naše služby? Můžete se zúčastnit výzkumu návštěvnosti internetu v ČR. Klikněte zde.
(Více informací na webu NetMonitoru.)

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.