Navštivte EkoLink a Ecomonitor.
Ekolist.cz vydává občanské sdružení BEZK. Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu.
Úterý 30. 11. 2021
Svátek má Ondřej
Hledání na Ekolistu:
Titulní stránka > Zpravodajství MAPA STRÁNEK
Přidej na Seznam Sdílej na Facebooku

Zoologická zahrada Ostrava o prázdninách prodlouží otevírací dobu, do 20:00


3. července 2021 00:34

OSTRAVA (ČTK) - Zoologická zahrada a botanický park Ostrava o prázdninách o hodinu prodlouží otevírací dobu, do 20:00. Chce tím vyjít vstříc lidem, kteří chtějí do areálu přijít po práci, sdělila mluvčí zoo Šárka Nováková.

"Nezřídka k nám míří lidé v průběhu pracovního týdne po práci, chceme jim tedy umožnit, aby si pobyt v zoo užili o hodinu déle," uvedla Nováková.

Do 20:00 bude v provozu obchod se suvenýry u východu ze zoo a také zoovláček. Déle bude v zahradě otevřena i většina stánků s občerstvením a restaurace.

"Upozorňujeme, že pavilony a pokladny se uzavřou v obvyklou dobu, tedy v 18:00. To znamená, že lidé budou do areálu zoo vpuštěni nejpozději v 18:00. Toto platí i pro držitele permanentních vstupenek," dodala mluvčí. Prodloužená otevírací doba bude platit od 1. července do 31. srpna.

Během prázdnin se v zoo budou konat také večerní komentované prohlídky po zavírací době. Uskuteční se s výjimkou posledního každý prázdninový pátek.

BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Pošli e-mailem Zobrazení zprávy pro tisk

Zalinkuj zprávu v: Sdílej na Facebooku Linkuj si ! pošli na vybrali.sme.sk Jagg.cz MediaBlog.cz delicio.icio.us
Online diskuse

Redakce Ekolistu.cz vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení pravidel si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvek.

Přehled dosavadních příspěvků
 DatumAutorNázev


Tematický archiv zpráv
Kam na Ekolistu
Reklama

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62

Logo ESF

Vlajka EU

Hlavní město Praha - logo

Ekolist.cz podporuje NetMonitor
Chcete nám pomoci vylepšit naše služby? Můžete se zúčastnit výzkumu návštěvnosti internetu v ČR. Klikněte zde.
(Více informací na webu NetMonitoru.)

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.