EcoMonitorEkoLink Kontakt: ekolist@ekolist.cz
logo EkoListu vlevo logo EkoListu logo EkoListu vpravo
EkoList po drátě vydává občanské sdružení BEZK Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu
O násNovinkyZprávy e-mailemInzerujte u nás!Podpořte násPro váš webPDARSS English
Titulní stránka > Zpravodajství pro wap MAPA STRÁNEK
Zpravodajství pro wap
 
Zprávy EkoListu po drátě na vašem mobilu

Od 14. června 2004 vám experimentálně nabízíme zprávy EkoListu po drátě také ve wapové verzi - tedy určené pro prohlížení na mobilních telefonech. Informace o tom, jak na vašem telefonu zprovoznit wap, najdete zpravidla na stránkách svého operátora.

Adresa wap stránek EkoListu je:

http://ekolist.cz/wap/

Wapová verze vám nabízí 10 nejnovějších zpráv. Bohužel, v současnosti máme problém s délkou některých zpráv - ne všechny zprávy se do mobilu načtou celé. Dalším dočasným nedostatkem je nepřehledné formátování některých zpráv - zejména pokud v původní html verzi obsahovaly tabulky či obrázky.

Uvítáme vaše připomínky, informace o problémech s funkčností či obecně názor na smysluplnost poskytování našeho zpravodajství pro mobily. Náš e -mail je ekolist@ekolist.cz, případně můžete využít formulář či další kontakty na stránce Napište nám.

Výměnná reklama:

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.

Sobota 23. 10. 2021
Svátek má TeodorFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62