Navštivte EkoLink a Ecomonitor.
Ekolist.cz vydává občanské sdružení BEZK. Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu.
Čtvrtek 28. 10. 2021
Svátek má Státní svátek
Hledání na Ekolistu:
Titulní stránka > Tištěný Ekolist > Předplacení Ekolistu MAPA STRÁNEK
Tištěný Ekolist
Předplacení Ekolistu
Charakteristika časopisu
Ekolist - měsíčník o životním prostředí
Vychází 11x ročně (s výjimkou srpna) vždy začátkem měsíce. Je černobílý a má 24 stran formátu A4. Vydává ho občanské sdružení BEZK.
Milí čtenáři, děkujeme vám za zájem o předplatné Ekolistu. Ovšem vzhledem k tomu, že se vydavatel ve shodě s redakcí rozhodl vydávání tištěného Ekolistu v současné podobě ke konci roku 2009 ukončit, redakce už žádné objednávky předplatného nepřijímá. Ty z vás, kteří mají předplaceno i na rok 2010 nebo na ještě déle, budeme o způsobu vrácení předplatného včas informovat. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace, které by vám naše rozhodnutí mohlo způsobit.
Cena časopisu
Jedno číslo tištěného Ekolistu stojí 30 Kč (na Slovensku a jinde v Evropě 30 Kč + 30 Kč poštovné).

Při předplatném stojí jedno číslo tištěného Ekolistu 25 Kč:
- na čtvrt roku (3 čísla) je to tedy: 75 Kč
- na půl roku (6 čísel): 150 Kč
- na 1 rok (11 čísel): 275 Kč
- na 1,5 roku (17 čísel): 425 Kč.

Jedno číslo Ekolistu ve formátu pdf stojí při předplatném 15 Kč:
- na čtvrt roku (3 čísla) je to tedy: 45 Kč
- na půl roku (6 čísel): 90 Kč
- na 1 rok (11 čísel): 165 Kč
- na 1,5 roku (17 čísel): 255 Kč.

Při placení si můžete objednat přesně tolik čísel, kolik chcete - minimálně ovšem tři čísla (čtvrt roku) a maximálně 17 čísel (rok a půl).

Podrobnosti o předplacení Ekolistu najdete tady.

Chcete si měsíčník Ekolist nejdřív prohlédnout? Klikněte na tuto stránku, kde jsou zdarma ke stažení některé starší Ekolisty v pdf souborech.

Pokud si Ekolist objednáte, pošleme vám vzápětí i jedno tištěné číslo Ekolistu na ukázku zdarma.

Předplaťte si Ekolist!
Milí čtenáři, tištěný měsíčník Ekolist přestal na konci roku 2009 vycházet. Nacházíte se na stránkách, které nejsou od začátku roku 2010 aktualizovány. Děkujeme za pochopení,
redakce serveru Ekolist.cz

Cena a možnosti předplatného

Jedno číslo tištěného Ekolistu stojí 30 Kč (na Slovensku a jinde v Evropě 30 Kč + 30 Kč poštovné).

Při předplatném stojí jedno číslo tištěného Ekolistu 25 Kč:
- na čtvrt roku (3 čísla) je to tedy: 75 Kč
- na půl roku (6 čísel): 150 Kč
- na 1 rok (11 čísel): 275 Kč
- na 1,5 roku (17 čísel): 425 Kč.

Při placení si můžete objednat přesně tolik čísel, kolik chcete - minimálně ovšem tři čísla (čtvrt roku) a maximálně 17 čísel (rok a půl).

Za stejnou cenu můžete komukoli objednat i darovací předplatné. Jen musíte při jeho objednávce dát pozor, abyste nám dali vědět, že jde o darovací předplatné, a zřetelně nám sdělili nejen údaje o vás, jakožto plátci, ale i o obdarovaném (především jeho adresu, na kterou má být Ekolist doručován). Obdarovaný od redakce Ekolistu dostane kromě příslušného počtu časopisů taky pěkný darovací dopis se jménem dárce (na požádání je ovšem možné jméno dárce neuvést).

Pokud nechcete dostávat přímo tištěný časopis, rádi byste ale Ekolist četli v podobě, v jaké je připravený pro tisk (tedy včetně všech obrázků a dalších grafických prvků), pak si ho můžete objednat ve formátu pdf.

Při předplatném Ekolistu ve formátu pdf stojí jedno číslo 15 Kč:
- na čtvrt roku (3 čísla) je to tedy: 45 Kč
- na půl roku (6 čísel): 90 Kč
- na 1 rok (11 čísel): 165 Kč
- na 1,5 roku (17 čísel): 255 Kč.

Při placení si zase můžete objednat přesně tolik čísel, kolik chcete, minimálně ovšem tři čísla (čtvrt roku) a maximálně 17 čísel (rok a půl).

Jak si předplatit?

1. Bankovním převodem

Předplatné Ekolistu pošlete na účet: 0201022329/0800, konstantní symbol 0308. Nezapomeňte uvést variabilní symbol: vymyslete si libovolný číselný kód maximálně o deseti číslicích. O platbě musíte dát redakci Ekolistu vědět. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je vyplnit následující formulář:

Typ předplatného:

Titul:             
Jméno:             
Příjmení:          
Organizace:        
Ulice:             
Město:             
PSČ:               
Částka:            
Variabilní symbol:
E-mail:        

Eventuální další sdělení (například datum platby, pokud se významněji liší od současného data, nebo odkdy chcete Ekolist odebírat, nejde-li o nejbližší číslo po zaplacení, apod.):

Tento formulář bude zaslán na adresu: kancelar(zavináč)ekolist.cz.

Zprávu o zaplacení předplatného nám můžete poslat taky poštou na adresu Ekolist, Malířská 6, 170 00 Praha 7, e-mailem na adresu kancelar(zavináč)ekolist.cz, eventuálně nám můžete dát vědět telefonem na číslo 233 381 546, popřípadě mobil 777 187 517. Volejte pouze ve všední den od 8.30 do 16.00 a chtějte hovořit s Klárou Lonskou, Martinem Machem Ondřejem či Janem Stejskalem. Zpráva o zaplacení musí v každém případě obsahovat: datum (aspoň přibližné) zaplacení předplatného; částku, kterou jste nám poslali, a období, na které si předplácíte; vaše jméno a adresu, na níž chcete Ekolist dostávat, a variabilní symbol, který jste uvedli při platbě - tedy vámi vytvořený číselný kód.

2. Poštovní poukázkou

Sumu, která odpovídá vámi zvolené době předplatného, můžete taky poslat poštovní poukázkou typu C na adresu BEZK, Malířská 6, 170 00 Praha 7. Svoji adresu napište na poukázku čitelně a nezapomeňte na PSČ. Pokud si chcete hned teď Ekolist ZÁVAZNĚ objednat, můžete to udělat následujícím formulářem. Po jeho vyplnění vám pošleme už vyplněnou poštovní poukázku a jeden výtisk posledního čísla Ekolistu zdarma.

Typ předplatného:

Titul:             
Jméno:             
Příjmení:          
Organizace:        
Ulice:             
Město:             
PSČ:               
Na jak dlouho objednáváte (tedy období, například rok, případně počet čísel):
                  
Váš e-mail:        

Eventuální další sdělení (například odkdy chcete Ekolist odebírat, nejde-li o nejbližší číslo po zaplacení apod.):

Tento formulář bude zaslán na adresu: kancelar(zavináč)ekolist.cz.

3. Fakturou

Na adresu BEZK, Malířská 6, 170 00 Praha 7 nám můžete rovněž zaslat objednávku a my vám pošleme fakturu. V objednávce nezapomeňte uvést svoji přesnou adresu, IČ, DIČ a období, na které si Ekolist objednáváte.

4. Osobně v redakci

Přijďte v pracovní den mezi 8.30 až 16.00 do redakce Ekolistu, která sídlí v Malířské 6, 170 00 Praha 7. Redakce se nachází v suterénních prostorách vlevo hned za hlavními vchodovými dveřmi. Nejbližší osobu, kterou v redakci uvidíte, informujte o svém úmyslu předplatit si Ekolist. Buď vám hned vyhoví, nebo vás odkáže na kompetentního člověka. Případně se můžete ptát po Kláře Lonské, Martinu Machovi Ondřejovi nebo Janu Stejskalovi.


Tematický archiv zpráv
Kam na Ekolistu

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.