Navštivte EkoLink a Ecomonitor.
Ekolist.cz vydává občanské sdružení BEZK. Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu.
Pondělí 24. 1. 2022
Svátek má Milena
Hledání na Ekolistu:
Titulní stránka > Pro váš web MAPA STRÁNEK
Pro váš web
Naše zprávy na vaše stránky
Spravujete vlastní web či máte soukromou stránku a rádi byste zobrazovali či přebírali zprávy Ekolistu.cz? Není nic jednoduššího! :-)

Máte následující možnosti:

 1. Pokud jste schopni využívat RSS pro načítání zpráv, můžete využít náš přehled zpráv v RSS na adrese http://www.ekolist.cz/rss2/. Přehled názorů zveřejněných na stránce Fórum EkoListu můžete odebírat z adresy http://www.ekolist.cz/rss2/nazory.php

 2. Pokud vám RSS nic neříká či ho nemůžete na svých stránkách využít, máme pro vás nabídku přehledu nejnovějších zpráv v podobě javascriptu, jehož volání si můžete umístit na své stránky.
  Příklad takového přehledu zpráv vidíte zde:


  Na svých stránkách ho zobrazíte vložením následujícího kódu:

  <script language="JavaScript" src="http://www.ekolist.cz/vymena/skript1.shtml"> </script>

  Vzhled zobrazených zpráv můžete formátovat pomocí kaskádových stylů. Zcela stejný skript může s vámi definovanou šablonou stylů (najdete ji na http://www.ekolist.cz/vymena/skript1.css) vypadat třeba takhle.

  Rádi pro vás připravíme i jiný skript, pokud by vám tento nevyhovoval (např. můžeme zobrazovat větší/menší počet zpráv a podobně). Je také možné domluvit se na zobrazování zpráv jen k některým tématům či z určitého regionu (kraje, státu). Není tedy problém například zobrazovat na vašich stránkách zprávy týkající se jen dopravy a současně Zlínského kraje.

 3. Pokud vám žádná z uvedených možností nevyhovuje a chtěli byste přebírat zprávy ze souboru ve vámi definovaném formátu, opět to není problém a rádi se s vámi na tom domluvíme. Máme jediné technické omezení - soubor pro výměnu musí mít příponu *.stm nebo *.shtml.

 4. Pokud chcete přebírat celé texty zpráv, kontaktujte nás a domluvíme se na podmínkách. Předem však upozorňujeme, že vám můžeme dát souhlas pouze k přebírání textů našich vlastních zpráv (tedy se zdrojem Ekolist či Ecomonitor), nikoli k přebírání agenturních zpráv (ČTK, TASR, ČIA, SITA, eventuálně další).

Pokud se rozhodnete zveřejňovat odkazy na naše zprávy jakýmkoli způsobem, budeme rádi, pokud nám o tom dáte vědět na náš e-mail ekolist@ekolist.cz.

Rádi si s vámi také vyměníme ikonku - podrobnosti na stránce s ikonkami.

Můžete nás také potěšit a podpořit umístěním některého z našich bannerů:

Ekolist.cz

Ekolist.cz

Ekolist.cz

Ekolist.cz

Bannery by měly odkazovat na http://www.ekolist.cz.

Rubriku Zelená domácnost - zeldom.ekolist.cz - zpopularizujete následujícím bannerem.

Zelená domácnost

Odkazovat by měl na http://www.ekolist.cz/zeldom.stm.

Rovněž na výměně bannerů se můžeme domluvit.


Tematický archiv zpráv
Kam na Ekolistu

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62

Tištěný měsíčník Ekolist přestal na konci roku 2009 vycházet. Další informace najdete na stránkách tištěného Ekolistu zde.

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.