EcoMonitorEkoLink Kontakt: ekolist@ekolist.cz
logo EkoListu vlevo logo EkoListu logo EkoListu vpravo
EkoList po drátě vydává občanské sdružení BEZK Za webhosting a publikační systém Toolkit děkujeme Econnectu
O násNovinkyZprávy e-mailemInzerujte u nás!Podpořte násPro váš webPDARSS English
Titulní stránka > Přehled zpráv e-mailem MAPA STRÁNEK
Přehled zpráv e-mailem
K objednání přehledu zpráv využijte prosím naší nové služby

Formulář pro objednání naleznete na adrese http://ekolist.cz/avizo.shtml.

Pokud tento starý přehled zpráv již odebíráte a chcete se z odběru odhlásit, můžete to buď níže popsaným postupem udělat sami, nebo nám opět můžete napsat na adresu ekolist@ekolist.cz a my vás se seznamu odběratelů konference vymažeme.

Jděte na stránku https://webmail.ecn.cz/mailman/listinfo/ekolist-l. Tam do políčka v dolní části stránky zadáte svoji e-mailovou adresu, na kterou konferenci odebíráte, a objeví se vám stránka, na níž můžete zvolit odhlášení z konference.

Ještě upozornění - vy sami do konference zprávy zasílat nemůžete. Pokud tedy máte jakékoli dotazy či adresy, nepište na adresu konference, ale na naši adresu ekolist@ekolist.cz.

Ekolist.cz vychází mj. s podporou Hlavního města Prahy.

Využíváme zpravodajství ČTK

Využíváme zpravodajství TASR
Využíváme agenturní zpravodajství TASR.

Pátek 3. 12. 2021
Svátek má SvatoslavFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3:62 Stack trace: #0 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollUI.php3(123): connect2db() #1 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/view.php3(5): poll_viewResults(113, '<table align="c...') #2 /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/aktank.php3(3): require('/data/www/htdoc...') #3 {main} thrown in /data/www/htdocs/old.ekolist.cz/anketa/phpPollConfig.php3 on line 62

Tištěný měsíčník Ekolist přestal na konci roku 2009 vycházet. Další informace najdete na stránkách tištěného Ekolistu zde.